Promosyonlar

EŞANJÖR

EŞANJÖR

PLAKALI EŞANJÖR

Eşanjör nedir sorusuna bir akışkandan diğerine ısı transferi etmek için yapılmış bir alettir. Eşanjörde akışkanların birbirine değmemesi gereken durumda akışkanlar katı bir duvarla ayrılırlar ve bu şekilde akışkanlar asla karışmaz ve ısılarını duvar sayesinde birbirlerine transfer ekmek amacı ile kullanılır. Akışkanların direkt olarak temas ettiği tipler de bulunmaktadır.

Isı eşanjörleri yaygın olarak, soğutma, iklimlendirme, ısıtma, güç üretimi ve kimyasal proseslerde kullanılır.

 

Plakalı eşanjör modelleri

 

 

 

SU – BUHAR – YAĞ EŞANJÖR FİYATLARI İÇİN

LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

0 312 312 11 33  - 312 11 34

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

ETİKETLER: plakalı eşanjör, plakalı eşanjör fiyatları, eşanjör ankara, ankara eşanjör fiyatları, eşanjör fiyat, buhar eşanjörü, plakalı buhar eşanjörü, kazan eşanjörü, eşanjör, fiyat, listesi, ankara eşanjör bayi, ankarada eşanjör, ucuz eşanjör, kaliteli eşanjör, eşanjör neden alınır, buhar eşanjörleri, buhar eşanjör fiyatları ankara, ankara eşanjör, fiyat eşanjör, eşanjör fiyatı, yağ eşanjörü, yağ eşanjör fiyatlari, ankara yağ eşanjörü, buhar eşanjörü, buhar eşanjör fiyatları,